Mehmet Nuri ÇANKAYA
           

 

 Mehmet Nuri ÇANKAYA Blog          

22.02.2011

Sunum: Twitter nedir?
Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de yükselen sosyal medya trendi olan twitter hakkında güzel bir kaynak oluşturması için sunum hazırladım. Twitter'ın ne olduğu, nasıl kullanılacağı, faydaları ve daha birçok detay bu sunumda yer alıyor. Twitter nedir sunumunu bu adresten indirebilirsiniz.

Sunumu İzlemek İçin:

Sunumu İndirmek için:
Twitter nedir? sunumunu indirmek için tıklayınız »

Etiketler: twitter nedir, sosyal medya,

Kategori :Sunumlar
@09:39, Mehmet Nuri ÇANKAYA | Yorum Oku (3) - Yorum Yaz


13.03.2009

Social Networking for Marketers Etkinliği
11 Mart 2009 günü IMI tarafından düzenlenen “Social Networking for Marketers” başlıklı etkinlik içerisinde panele konuk olarak katıldım. Murat Buyurgan’ın yönettiği panelimizde diğer konuşmacılar da Murat Kahraman ve Burak Büyükdemir idi. Yaklaşık 45dk boyunca sektörde yaşadığımız farklı örneklerden yola çıkarak pazarlama dünyasının sahip olması gereken bakış açısını değerlendirdik, umuyorum katılımcılar açısından verimli bir etkinlik olmuştur, bir sunum yapmadık ama bu konuda hazırlayacağım bir sunumu da en kısa sürede blogum üzerinden paylaşıyor olacağım. Büyük Resim için Tıklayınız

Etiketler: Sosyal Medya, Web 2.0,

Kategori :Seminerler
@16:13, Mehmet Nuri ÇANKAYA | Yorum Oku (1) - Yorum Yaz


15.09.2008

MarketingIST 2008 Etkinliğinde Konuşmacıyım
25-28 Eylül 2008 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Beylikdüzü’nde gerçekleşecek olan Pazarlama’nın önemli etkinliklerinden olan MarketingIST’de konuşmacıyım. “Şirketin Sosyal Medyaya Bakışı” başlığında yapacağım konuşma da amacım sosyal medyanın önemini vurgulamak, bu önemin şirketler tarafındaki algısından ipuçları vermek. Pazarlama dünyasını biraraya getiren bu güzel etkinlikte görüşmek dileklerimle.

Etiketler: Marketingist, Pazarlama, Sosyal Medya,

Kategori :Seminerler
@17:40, Mehmet Nuri ÇANKAYA | Yorum Oku (2) - Yorum Yaz


14.07.2008

VideoBlog: Sosyal Medya
Değerli dostum Yüce Zerey ile başlattığımız VideoBlog serimize devam ediyoruz, bu haftaki konumuz "Sosyal Medya". Medyanın sosyali mi olur demeyin :) klasik medyadan sosyal medyayı ayıran birçok unsuru bu keyifli sohbet içerisinde bulacaksınız.


VideoBlog: Sosyal Medya

Etiketler: Sosyal Medya, Web 2.0, Yüce Zerey, Nuri Çankaya,

Kategori :Yönetim
@21:22, Mehmet Nuri ÇANKAYA | Yorum Oku (3) - Yorum Yaz


Nuri Cankaya's English Blog on Channel 10