Mehmet Nuri ÇANKAYA
           

 

 Mehmet Nuri ÇANKAYA Blog          

05.12.2010

Sunum: Etkin Sunum ve İletişim Teknikleri (EN)
2000 yılından bu yana 500bin üzerinde kişiye sunumlar yapmış biri olarak; başarılı sunum nasıl yapılır konusunu özetleyen bir sunum yapmak istedim ve aşağıdaki sunum Microsoft içerisinde diğer çalışanlara yaptığım bir sunum; katılımcılar farklı ülkelerden olduğu için İngilizce. Son 5 yıl içerisinde bu sunum çok farklı formatlardan şimdi izlediğiniz formata geldi, bu sebeple henüz son halinin Türkçe'si olmadığı için şimdilik İngilizce'sini paylaşıyorum.

Etlin Sunum Teknikleri ve Beden Dili konusunda gerek konuşmacılık ajansım üzerinden gerekse Microsoft içerisinde bilgimi ve deneyimlerimi paylaşıyorum. İçerik olarak oyunlarla süslenen bu sunuma katılan birçok kişiden çok olumlu geri bildirimler aldım. Beden dili, Renkler ve 10 ipucundan oluşan sunumu sizlerle paylaşmak istedim.

Önemli Not: Unutmamak lazım ki, aşağıdaki sunum yarım günlük bir eğitimde görsel malzeme olarak kullanılmaktadır, konunun çoğu sözel olarak katılımcılara aktarılmaktadır. Bu sebeple aşağıdaki sunumu sadece fikir vermesi için sizlerle paylaşıyorum, yoksa sadece bu sunumu izleyerek etkin sunum ve iletişim teknikleri konusunda derin bir bilgiye sahip olabileceğinizi düşünmeyin. Sunumu download etmek isterseniz , şu adresten download edebilirziniz.

Sunumu İzlemek için:

Sunumu İndirmek için:
Sunumunu indirmek için tıklayınız »

Etiketler: Sunum Teknikleri,

Kategori :Seminerler
@17:26, Mehmet Nuri ÇANKAYA | Yorum Oku (0) - Yorum Yaz


29.09.2010

Sunum: Türkiye'nin Dijital Profili
Değerli Yüce Zerey tarafından hazırlanmış Türkiye'nin Dijital Profili sunumunu sizlerle paylaşmak istedim.

Etiketler: Dijital Pazarlama, Yüce Zerey, Sunum,

Kategori :Yönetim
@09:26, Mehmet Nuri ÇANKAYA | Yorum Oku (2) - Yorum Yaz


02.05.2009

Windows 7 Kurumsal Özellikler Sunumu

Etiketler: Windows 7, Sunumlar, Kurumsal,

Kategori :Bilişim
@11:59, Mehmet Nuri ÇANKAYA | Yorum Oku (1) - Yorum Yaz


Nuri Cankaya's English Blog on Channel 10