Mehmet Nuri ÇANKAYA
           

 

 Mehmet Nuri ÇANKAYA Blog          

18.01.2011

Surface 2.0 Çıkıyor...
Büyük Resim için Tıklayınız Las Vegas'ta düzenlenen CES 2011'in önemli açıklamalarından biri Microsoft Surface ile ilgiliydi; Samsung'la birlikte Surface 2.0'ı 2011 yılında 23 ülkede satıyor olacağız. Henüz Türkiye için net bir tarih belli olmasa da ürünün Samsung tarafından satılacak olması birçok tedarik sıkıntısı ortadan kaldırıyor. Ürünle ilgili detaylı demoyu aşağıdaki videodan izlemenizi mutlaka öneriyorum.

Özellikle dijital pazarlama alanında yine önemli değişimlerin yaşanacağı her yüzeyin bir bilgisayara dönüştüğü gelecekte Samsung ile başlayan işbirliğimizin artarak devam edeceğini öngörmek mümkün.

Detaylı Bilgi için tıklayınız...


Etiketler: Surface, Web 3.0, Samsung, CES, Dijital Pazarlama,

Kategori :Bilişim
@14:59, Mehmet Nuri ÇANKAYA | Yorum Oku (0) - Yorum Yaz


13.01.2011

Buzdolabından Tweet
Büyük Resim için Tıklayınız Buzdolabından tweet yapılabilir mi, evet yapılır :) Samsung’un yeni duyurduğu WiFi buzdolabı sayesinde twitter dahil birçok online işlem yapmak mümkün. 2001 yılında başladığımız Workshop’larda hep örnek olarak verdiğim akıllı buzdolabına benzer birçok ürün geliştirildi son yıllarda ama bence Samsung’un bu modeli oldukça başarılı, detaylar için Engadget’taki detaylı haberi incelemenizi tavsiye ederim.

Etiketler: Samsung, Web 3.0,

Kategori :Bilişim
@10:19, Mehmet Nuri ÇANKAYA | Yorum Oku (0) - Yorum Yaz


Nuri Cankaya's English Blog on Channel 10