Mehmet Nuri ÇANKAYA
           

 

 Mehmet Nuri ÇANKAYA Blog          

17.07.2008

INETA Summer Hit 2008
Kayıt için Tıklayınız

INETA Türkiye çok güzel bir etkinlikle yaz aylarının da bilişim dolu, paylaşım dolu geçmesi için çalışmaya devam ediyor. Bu yıl ilki Yıldız Teknik Üniversitesi'nde yapılacak olan INETA Summer Hit etkinliği birçok önemli konunun MVP ve MSP'ler tarafından anlatıldığı çok değerli bir etkinlik. İlk gün Silverlight 2.0 ile sıcak bir giriş yapıltıktan sonra yemek sonrası "Yazılım Dünyası Nereye?" konulu bir sohbet paneli olacak. Bu panele sektörden uzmanlar katılacak. Öğleden sonra ise Team Foundation Server sunumu var. 3 Ağustos Pazar günü ise Internet Explorer 8.0 yenilikleri ile başlanacak. Yakın zamanda Beta 2 sonrasında da tam sürümü ile IE 8.0'in çok ilginç yenilikleri var. Sonrasında bir Web 3.0 vizyonerlik sunumu ve Web Client Software Factory konusunu incelenecek. Son olarak LINQ'in hem C# hem VB kısmına göz atarak iki güzel günü bitmiş olacak.

İsteyenler aktivitelere laptopları ile gelebilirler. Hem anlatılanları denemek hem de kullanılan uygulamaları hemen konuşmacılardan almak için hoş bir seçenek olacaktır. Lütfen kayıt olmayı unutmayın, Yıldız Teknik Üniversitesi'ndeki aktiviteye girişte isimleriniz kontrol edilecektir.

Aktiviteyi düzenleyen INETA'ya, dolayısıyla Daron Yöndem'e; aktivitenin organizasyonunda INETA'ya yardımlarından dolayı sevgili Ali Rıza Babaoğlan ve Oğuz Yılmaz'a teşekkür ediyoruz.

Kayıt için adres: http://tinyurl.com/inetasummerhit

Etiketler: INETA Summet Hit, INETA, Silverlight 2.0, IE 8.0,

Kategori :Seminerler
@15:03, Mehmet Nuri ÇANKAYA | Yorum Oku (2) - Yorum Yaz


Nuri Cankaya's English Blog on Channel 10