Mehmet Nuri ÇANKAYA
           

 

 Mehmet Nuri ÇANKAYA Blog          

31.10.2011

Future Vision Video - 2011
Birçok seminerde gösterdiğim futuristik videolara bir yenisi eklendi, geleceğe dair Microsoft'un bakış açısının size de değişik fikirler vereceğinden eminim:

Etiketler: Gelecek, Video, Future Vision, Futurist,

Kategori :Bilişim
@11:00, Mehmet Nuri ÇANKAYA | Yorum Oku (0) - Yorum Yaz


18.05.2011

Video: Future of Retail Banking
A great video that is a showcase of BNP Paribas using Microsoft technologies like Windows 7, Windows Phone 7, Kinect for XBOX, Microsoft Surface, Windows 7 Slates.

Etiketler: Windows 7, Banking, Future, Kinect, Slate,

Kategori :Pazarlama
@09:00, Mehmet Nuri ÇANKAYA | Yorum Oku (0) - Yorum Yaz


31.05.2009

İlk Future Talks Gerçekleşti
Benim de üyesi olduğum Fütüristler Derneği çok önemli bir etkinliğe imza attı; Future Talks. Bu etkinlikte geleceğin meslekleri tartışıldı, değerli Alphan Manas, Ufuk Tarhan ve Cem Tarık Yüksel’in konuşmacı olduğu ilk etkinlik 27 Mayıs 2009’da Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşti. Etkinlikte konuşulan birkaç noktanın altını çizmek istiyorum; Alphan Manas’ın belirttiği “Sağlık Yaşam Merkezleri” çok değerli bir gelecek çalışması, SYM’leri gelecek yıllarda görmeye başlayacağımızı ve yeni girişimcilere yeni imkanlar sağlayacağını düşünüyorum, ABD benzer süreci bizden birkaç adım önceden yaşıyor şuanda, iyi bir örnek teşkil edebilir.
İkinci olarak da Cem Tarık Yüksel’in bahsettiği DNA değişimleri konusu yakın gelecek adına çok önemliydi. Dernek başkanı Ufuk Tarhan’ı bu etkinlikten dolayı kutluyorum. Detaylı haber için tıklayın > Büyük Resim için Tıklayınız

Etiketler: Future Talk, Fütüristler Derneği, Alphan Manas,

Kategori :Seminerler
@23:53, Mehmet Nuri ÇANKAYA | Yorum Oku (2) - Yorum Yaz


Nuri Cankaya's English Blog on Channel 10