Mehmet Nuri ÇANKAYA
           

 

 Mehmet Nuri ÇANKAYA Blog          

15.09.2008

Microsoft Yazılımları Öğrencilere Ücretsiz
İşte uzun zamandır beklenen duyuruyu blogumdan iletmek istiyorum: Dreamspark yani Microsoft'tan öğrencilere ücretsiz yazılımlar artık Türkiye'de de başladı. Profesyonel yazılımcıların kullandığı Microsoft yazılım geliştirme ve tasarım ürünlerine, öğrenciler şimdi doğrudan ve ücretsiz olarak erişebiliyor. Dünyada yeni duyurulan DreamSpark programını uygulayan ilk ülkelerden birisi de Türkiye. Programa aktif üye olan üniversitelerde öğrenimine devam eden bir öğrenciyseniz, hemen yazılımları indirebilir ve bu avantajdan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Programa üye üniversiteler bilgisine http://dreamsparktr.msakademik.net adresinden ulaşılabilir.

Eğer üniversiteniz henüz DreamSpark programını size henüz sunmuyorsa, yetkilileri haberdar edebilirsiniz. Ayrıca, DreamSpark erişiminize olanak sağlayacak kişiye özel kodunuzu almak için akademik etkinliklerimize katılabilirsiniz.

Eminim DreamSpark, öğrencilere kişisel yaratıcılıklarını ve fikirlerini hayata geçirmede çok önemli bir fırsat olacaktır.

Etiketler: DreamSpark,

Kategori :Bilişim
@10:50, Mehmet Nuri ÇANKAYA | Yorum Oku (3) - Yorum Yaz


Nuri Cankaya's English Blog on Channel 10