Mehmet Nuri ÇANKAYA
           

 

 Mehmet Nuri ÇANKAYA Blog          

24.12.2010

Yeni Dijital Kampanyamız: Ajan W7
Ajan W7 Yeni Windows 7 ve Internet Explorer için viral kampanyamız olan Ajan W7 yayında: www.ajanw7.com . Kampanya “eskisi mi, yenisi mi?” konseptiyle ajanımız AjanW7 ve ekip arkadaşları Doktor ve Asistan İçimsu arasında geçen viral videolardan oluşuyor. Ajanımız zorlu koşullarda çalışırken imdadına yetişen yeni teknolojik gelişmeler sayesinde başarılı oluyor. Videoyu izleyenleri de ücretsiz dakika veya kontör kazanıyor.
Kampanyanın yaratıcısı ajans Fikir Merkezi ve viral videolar da Ezel Akay ve ekibi tarafından çekildi. Mekan olarak da Kocaeli’nde artış kapalı bulunan Seka fabrikası kullanıldı; Kocaeli Belediye’sine yeniden teşekkür ediyoruz.

Kampanyanın televizyon reklamı dört ulusal kanal; ATV, Kanal D, Show TV ve Star’da; üç de tematik kanalda: CNBCe, Digiturk, Haberturk, NTV’de gösterime başladı. Online olarak da birçok video sitesi üzerinden duyurusu gerçekleştiriliyor.

Bu projeyi hayata geçiren proje ekibi; Ceren Metin, Aygen Onar Uluer, Alper Mestçi, Emre Tok, Hande Özay, Volkan Akyüz ve Ilknur Ertan’a da tebriklerimi sunuyorum. Elinize sağlık.

Etiketler: Dijital Kampanya, AjanW7,

Kategori :Bilişim
@17:42, Mehmet Nuri ÇANKAYA | Yorum Oku (1) - Yorum Yaz


Nuri Cankaya's English Blog on Channel 10